Kullanım Koşulları

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Gezgonlunce.com'a hoş geldiniz. Eğer bu siteyi kullanmaya ve site içerisinde gezinmeye devam ederseniz, aşağıdaki site kullanım koşullarına uymayı kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir:

  • Web sitesinin sayfa içeriği sadece genel bilginiz ve kullanımınız içindir. İçerikte bildirimde bulunmaksızın değiştirme yapılabilir.
  • Bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi veya materyali kullanmaktan doğacak herhangi bir risk tamamen size aittir. Bu web sitesi üzerinde mevcut olan herhangi bir ürün, hizmet veya bilginin özel ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.
  • Bu web sayfası tarafımızca lisanslanmış veya bize ait olan bilgi ve materyalleri içerir. Bu materyaller, sınırlı kalmamak kaydıyla, yazıları, videoları, resimleri, grafikleri, tasarımları, yazılımları içerir. Bu materyallerin tarafımızca herhangi bir izin verilmeksizin yeniden yayınlanması, dağıtılması veya satılması yasaktır.
  • Bu web sitesi kullanıcıların kendi kullanıcı hesapları aracılığıyla site üzerinde içerik paylaşmalarına veya kendilerine ait sayfalar oluşturmalarına izin verebilir. Fakat bu izin kullanıcıların site üzerinde yasalara veya genel ahlak kurallarına aykırı yayınlar yapmasını kapsamaz. Kullanıcı site içerisindeki yorum veya forum kısımlarında veya kendi sayfasında paylaştığı içerikten yasal olarak yine kendisi sorumludur. Site yöneticileri bu tür durumlarda ilgili kullanıcı hesaplarını ve sayfaları bildirimde bulunmaksızın kapatabilir.
  • Bu web sayfasının yetkisiz kullanılması bir suç unsuru teşkil edebilir veya sonucunda oluşabilecek zararların telafisi talebini doğurabilir.
  • Zaman zaman bu web sitesi diğer web sitelerine linkler verebilir. Bu linkler size daha fazla ve çeşitli bilgi sağlamak içindir. Başka web sitelerine link vermemiz bu siteleri onayladığımız anlamına gelmez. Linki verilmiş web sayfasının içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluğumuz yoktur.

Bizi takip edin