Gezmeyi tozmayı, eğlenmeyi, macerayı severim. Hızlı yaşar, hayatımın her anında heyecana kucak açarım. Yıllardır çeşitli ülkelere mücevher satıyorum ve bu vesileyle çok sık seyahat ediyorum. 2010 yılında bir fuar gezisi esnasında tanıştığım değerli dostum Zafer'in ısrarıyla bu bloga başladım. Blogumda vakit buldukça kulüpler başta olmak üzere ...favorim olan eğlence mekânları üzerine yazmayı planlıyorum. Hepinize gönlünüzce gezmeler dilerim... Casanova Jr. Devamı

Bükreş’te Bir Salsa Club - Salsa for You

bukres-te-bir-salsa-club.jpg

Sosyal Latin dansçılarının değişmez alışkanlığıdır; başka bir şehre gittiklerinde orada bir Latin dans gecesine de gitmek isterler mutlaka. Çünkü farklı dansçılar, farklı stiller, farklı ortamlar görmek çok eğlencelidir.

Duydum ki bizden bazı danskolik arkadaşlar Bükreş'e gitmiş ve bir Latin gecesi görmeden dönmüşler! Olacak şey değil ama olmuş işte! Bunlar bir daha yaşanmasın diye mekan önerisi yapmak şart oldu.

Devamını okuyun
  4920 Tıklanma
0 yorum
4920 Tıklanma
  0 yorum

Mai Tai Lounge Kiev ile İlk Tanışma

mai-tai-lounge-kiev-ile-ilk-tanisma.jpg

Benim gibi iş seyyahları yazsa yazsa ancak kulüpler ve restoranlar hakkında yazar. Aslında size anlatabileceğim birçok güzel kulüp var Kiev'de, fakat GezGönlünce blogcularının Latin danslarına merakını bildiğimden Mai Tai Lounge ile başlayayım istedim.

Devamını okuyun
  4153 Tıklanma
0 yorum
4153 Tıklanma
  0 yorum

Bizi takip edin