1 minute reading time (275 words)

Mai Tai Lounge Kiev ile İlk Tanışma

mai-tai-lounge-kiev-ile-ilk-tanisma.jpg

Benim gibi iş seyyahları yazsa yazsa ancak kulüpler ve restoranlar hakkında yazar. Aslında size anlatabileceğim birçok güzel kulüp var Kiev'de, fakat GezGönlünce blogcularının Latin danslarına merakını bildiğimden Mai Tai Lounge ile başlayayım istedim.

Latin dansı dedim diye buranın bir salsa club falan olduğunu düşünmeyin sakın. Burası oldukça güzel dekore edilmiş, hoş bir restoran-bar. Bu tür kulüple restoran karışımı yerleri seviyorum; güzel ses sistemi, iyi müzik, gözü mest eden ışıltılı dekorlar, bir kulübe yakışır havalandırma sistemi, neşelenmek için gelmiş insanlar, şık hanımefendiler, vesaire.... O yüzden bazı iş yemeklerimi bu tür mekânlarda organize ederim.

Ne yazık ki Mai Tai Lounge Kiev'i restoran olarak deneyimleme şansım olmadı. Bundan dolayı yemekleri hakkında yorum yapamayacağım fakat restoranın dekoru, genel olarak ortamı oldukça iyi. Yani içeride kendinizi çok rahat, ferah hissediyorsunuz.

Dediğim gibi yemekler hakkında yorum yapamıyorum ama buraya her hâlükârda bir şeyler tatmak için de tekrar geleceğim.

Bu arada GezGönlünce'nin Latin dansçı tayfasının hoşlanacağı kısma geldik. Çarşamba akşamları burada Latin gecesi düzenleniyor ve gayet de eğlenceli geçiyor. Müzikler salsa, bachata, zouk, karışık. Mekân tıka basa dolmuyor ki bu dansçılar için iyi bir şey.

Ben Mayıs'ın üçüncü haftası ordaydım. Eğer siz oraya Latin party için gidecekseniz, gitmeden önce kulübün web sitesine bir bakın veya arayın derim. Çünkü bazen programlarını değiştirebiliyorlar. Yok, zaten Latin party ile ilgilenmiyorsanız, Çarşamba'yı es geçip farklı günlerdeki konsept partilere göz atabilirsiniz veya bar taburesine oturup bir yudum bir şeyler içiyorken müzik dinleyebileceğiniz ideal bir mekan burası. Mai Tai Louge Kiev benden geçer not aldı. Tekrar ziyaret edeceğim.

Mai Tai Lounge Kiev
Adres: 66, Velyka Vasylkivska street (Chervonoarmiyska street)
"Olimpiyska" ("Respublikansky Stadium") metro station
Теl.: +38 (044) 583 55 53 +38 (050) 441 81 81
Open from 18 p.m. till 6 a.m.
http://maitai.com.ua/

mai-tai-lounge-kiev-ile-ilk-tanisma-konsept-partiler.jpg

Akdeniz’in Çizmesinden Geriye Kalan İzlenimler
Dövme Metal Heykeller Parkı

İlgili Yazılar

 

Yorum (0)

There are no comments posted here yet

Yorumunuzu bırakın

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location

Bizi takip edin