Bükreş’te Bir Salsa Club - Salsa for You

bukres-te-bir-salsa-club.jpg

Sosyal Latin dansçılarının değişmez alışkanlığıdır; başka bir şehre gittiklerinde orada bir Latin dans gecesine de gitmek isterler mutlaka. Çünkü farklı dansçılar, farklı stiller, farklı ortamlar görmek çok eğlencelidir.

Duydum ki bizden bazı danskolik arkadaşlar Bükreş'e gitmiş ve bir Latin gecesi görmeden dönmüşler! Olacak şey değil ama olmuş işte! Bunlar bir daha yaşanmasın diye mekan önerisi yapmak şart oldu.

Devamını okuyun
  4920 Tıklanma
0 yorum
4920 Tıklanma
  0 yorum

Amsterdam’da Kısa Soluklu Bir Latin Gecesi

amsterdam-latin-dans-gecesi.jpg

Kışın soğuğuna aldırmadan Mart ayında rotamızı lale ülkesinin başkenti Amsterdam'a çevirdik. Hafta sonu gezi planlarımıza uyum sağlarsak en az bir dans gecesine gideceğiz dedik ve Pazar günü de bu keyfe vardık. Şubat ayında Amsterdam'da gerçekleşen festivali düşünerek oldukça geniş bir dans çevresi olduğunu düşünmüştük ancak araştırma yaptığımızda 3-5 dans mekanı ve okulu ile karşılaştık. Pazar akşamı için otelimizin yakınındaki mekanı hedef aldık. Ancak gecenin 18:00-21:00 arasında olduğunu öğrenince aklımızda soru işaretleri oluşmadı değil.

Devamını okuyun
  4959 Tıklanma
0 yorum
4959 Tıklanma
  0 yorum

Viyana'da Dans Zamanı

viyana-da-dans-zamani-floridita-viyana-avusturya-gez-gonlunce.jpg

Günün yorgunluğunu atmak için arkadaşımın da derslerine katıldığı dans okulunun düzenlediği geceye gitmeye karar veriyoruz.

Akşam 10'a kadar dersler ve workshop olacağından tıpkı İstanbul'da yaptığımız gibi yemek sonrası tatlılarımızın üzerine yola düşüyoruz. Oldukça merkezi bir yerde yer alan "Floridita"ya varıyoruz.

Devamını okuyun
  4360 Tıklanma
0 yorum
4360 Tıklanma
  0 yorum

Moskova'da Bir Latin Gecesi

b2ap3_thumbnail_kremlin_ve_kizil_meydan_moskova_rusya.jpg

Moskova'yı neredeyse her yıl ziyaret ediyorum. Sebebi ziyaretim bazen bir fuar bazen de bir müşteri oluyor. Her ne kadar bu gezilerimden keyif alsam da Moskova'ya iş için gitmenin kötü yanı genelde doğru düzgün hiçbir yer gezemiyor olmanızdır. İhtişamlı müzeleri, parkları gündüz gözüyle göremezsiniz. Bir tek akşamınız kalır, o zaman da nereye gidilir tahmin edersiniz.

Ben salsaya başladığımdan beridir kulüplere gitmiyorum. Oralar pek eğlenceli gelmiyor artık. Öyle olunca bu Moskova seyahatimde de geçen yıllarda olduğu gibi en azından bir Latin gecesine gitmeyi kafama koydum.

Devamını okuyun
  5579 Tıklanma
0 yorum
5579 Tıklanma
  0 yorum

Bizi takip edin